Asteroid City (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Asteroid City po rejestracji w FIND-VOD.

126 użytkowników online
Asteroid City

Asteroid City

Jun. 09, 2023USA105 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Fabuła w Asteroid City CDA

Asteroid City cały film opowiada o przełomowych wydarzeniach, które miały miejsce na dorocznej konwencji Junior Stargazer w 1955 roku. Uczniowie i rodzice z całego kraju gromadzą się w fikcyjnym amerykańskim miasteczku na pustyni, aby wziąć udział w konkursie naukowym, a także zrelaksować się, bawić i nawiązywać romanse.

Premiera na Festiwalu w Cannes

23 maja 2023 roku na 76. Festiwalu Filmowym w Cannes odbędzie się premiera nadchodzącego amerykańskiego filmu komediowo-dramatycznego z elementami science fiction – Asteroid City. Reżyserią i koprodukcją zajmuje się znany twórca Wes Anderson, który napisał scenariusz na podstawie własnej opowieści oraz wraz z Romanem Coppolą.

Obsada gwiazd

W obsadzie filmu Asteroid City online cda znalazło się wiele znanych nazwisk, takich jak Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Adrien Brody, Liev Schreiber, Hope Davis, Steve Park, Rupert Friend, Maya Hawke, Steve Carell, Matt Dillon, Hong Chau, Willem Dafoe, Margot Robbie, Tony Revolori, Jake Ryan i Jeff Goldblum.

Premiera kinowa

Wydanie filmu Asteroid City cda w Stanach Zjednoczonych zaplanowane jest na 16 czerwca 2023 roku w ograniczonym wydaniu kinowym, a następnie zostanie rozszerzone do szerokiego wydania 23 czerwca 2023 roku. Film cda zostanie wydany przez Focus Features.

Kręcenie filmu

Główne zdjęcia do filmu rozpoczęły się już we wrześniu 2022 roku. Asteroid City cały film był kręcony w różnych lokalizacjach hrabstwa Nassau w stanie Nowy Jork, takich jak Hempstead, Point Lookout, Lawrence i Uniondale. W Point Lookout stworzono specjalną scenografię stacji rybackiej, aby wyglądała jak „Montauk Dock East”. W październiku 2022 roku ekipa filmowa kręciła sceny w North Shore Animal League America w Port Washington.

Ogłoszenie produkcji

We wrześniu 2020 roku światło dzienne ujrzała informacja o nowym filmie reżysera Wesa Andersona, który zajął się pisaniem scenariusza i reżyserią romantycznej opowieści o grupie bystrych nastolatków. Produkcją filmu zajęli się Jeremy Dawson z American Empirical Pictures i Steven Rales z Indian Paintbrush.

Obsada i produkcja

Michael Cera i Jeff Goldblum, dwaj aktorzy znani z poprzednich produkcji Andersona, w lutym 2021 roku byli na etapie negocjacji w sprawie swojego udziału w filmie. W czerwcu 2021 roku pierwszą osobą, która oficjalnie dołączyła do obsady, była Tilda Swinton. Asteroid City cały film miał być nakręcony w Rzymie, ale ostatecznie główne zdjęcia odbyły się w Hiszpanii między sierpniem a październikiem 2021 roku. Do zdjęć wykorzystano kilka planów w Chinchón, przypominających pustynny krajobraz i imitację stacji kolejowej. Fisher Stevens, członek obsady, ujawnił, że ekipa filmowa mieszkała w starym klasztorze.

Tytuł filmu i muzyka

W październiku 2021 roku podczas BFI London Film Festival, Bill Murray ujawnił tytuł filmu – będzie to Asteroid City cda. Alexandre Desplat, który już wcześniej pracował z Andersonem, skomponował ścieżkę dźwiękową. Kostiumy zaprojektowała wielokrotna zdobywczyni Oscara, Milena Canonero.

Asteroid City cały film – dystrybucja i ostateczna obsada

W lipcu 2022 roku ogłoszono, że dystrybutorem filmu będzie Focus Features, który już wcześniej współpracował z Andersonem przy produkcji „Moonrise Kingdom”. Okazało się jednak, że jedna z gwiazd, Bill Murray, nie pojawi się w filmie z powodu zakażenia COVID-19.

Podsumowując, Asteroid City cały film online to najnowsza produkcja Wesa Andersona, która z pewnością zachwyci widzów inteligentnym humorem, niebanalną fabułą i wyjątkową obsadą.


Oglądaj Asteroid City cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Asteroid City