Barbie (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Barbie po rejestracji w FIND-VOD.

126 użytkowników online
Barbie

Barbie

Jul. 19, 2023United KingdomNot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Barbie cały film na dużym ekranie – nowa komedia fantasy już wkrótce!

Cały film Barbie online to nadchodząca amerykańska komedia fantasy, która z pewnością przyciągnie uwagę zarówno miłośników kultowych lalek, jak i fanów kina. Film, wyreżyserowany przez Gretę Gerwig i napisany przez nią oraz Noaha Baumbacha, opiera się na modnych lalkach firmy Mattel i jest pierwszym filmem z akcją na żywo po kilku animowanych produkcjach telewizyjnych.

Gwiazdy na planie – Margot Robbie i Ryan Gosling

W filmie występują Margot Robbie i Ryan Gosling jako Barbie i Ken, a także liczna obsada drugoplanowa. Produkcja została ogłoszona już w 2009 roku przez Universal Pictures, ale prace nad nią rozpoczęły się dopiero w 2014 roku, kiedy Sony Pictures nabyło swoje prawa. Po wielu zmianach scenarzystów i reżyserów oraz obsadzeniu dwóch różnych aktorek do roli tytułowej, prawa trafiły w końcu do Warner Bros. Pictures, gdzie Robbie została obsadzona w 2019 roku i służyła również jako producent.

Historia pełna emocji – Barbie wyrzucona z Barbielandu

Przesłanka filmu Barbie cda jest pełna emocji i wciąga widza od pierwszych minut. Barbie zostaje wyrzucona z Barbielandu za to, że nie była idealną lalką. Postanawia więc wyruszyć do prawdziwego świata, by znaleźć prawdziwe szczęście.

Premiera Barbie cały film cda w Stanach Zjednoczonych już 21 lipca 2023 roku

Filmowanie odbyło się głównie w Warner Bros. Studios, Leavesden w Anglii od marca do lipca 2022 roku. Barbie cały film cda ma zostać wydana w Stanach Zjednoczonych 21 lipca 2023 roku przez Warner Bros. Pictures. Nie możemy się już doczekać, by zobaczyć tę niezwykłą historię na dużym ekranie!

Barbie film online – Od zawirowań w produkcji do obsady i zdjęć

Prace nad filmem opartym na linii zabawek Barbie cda rozpoczęły się we wrześniu 2009 roku, ale nic nie przyniosło rezultatu. Dopiero w kwietniu 2014 r. Mattel połączył siły z Sony Pictures, aby wyprodukować film. W marcu 2015 roku Diablo Cody został zaangażowany do projektu w celu przepisania scenariusza, a Amy Pascal dołączyła do zespołu produkcyjnego. W grudniu 2016 roku Amy Schumer rozpoczęła negocjacje, aby zagrać tytułową rolę, ale ostatecznie zrezygnowała.

Obsada i ekipa produkcyjna

W lipcu 2019 r. potwierdzono obsadę Margot Robbie w roli Barbie, a Greta Gerwig i Noah Baumbach piszą scenariusz. Gerwig zgodziła się również wyreżyserować film w lipcu 2021 r. Helen Mirren przedstawiła narrację w zwiastunie filmu, a także nakręciła krótki występ w filmie. W październiku 2021 roku ogłoszono, że Ryan Gosling będzie grał Kena.

Zdjęcia i produkcja

Główne zdjęcia rozpoczęły się w marcu 2022 roku w Warner Bros. Studios, Leavesden w Anglii i zakończyły się 21 lipca 2022 roku. Autorem zdjęć jest Rodrigo Prieto, a projektantką kostiumów – Jacqueline Durran. Ponowne zdjęcia miały miejsce w Los Angeles w kwietniu 2023 roku.


Oglądaj Barbie cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Barbie

Director

Greta Gerwig
Director

Cast