Bez urazy (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Bez urazy po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Bez urazy

Bez urazy

Jun. 15, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Jennifer Lawrence w nowej komedii Bez urazy 2023 cda

W głównej roli pojawi się Jennifer Lawrence, która jednocześnie produkuje film. Aktorka zagra u boku Andrew Bartha Feldmana. W obsadzie drugoplanowej pojawią się znane nazwiska takie jak: Matthew Broderick, Laura Benanti, Natalie Morales, Scott MacArthur oraz Ebon Moss-Bachrach.

Reżyseria i scenariusz

Gene Stupnitsky, reżyser popularnej komedii „Good Boys”, przygotowuje się do nakręcenia kolejnej produkcji z gatunku komedii. Tym razem podjęto temat dorastania. Scenariusz powstał we współpracy z Johnem Phillipsem.

Fabuła

Akcja filmu Bez urazy cda będzie się rozgrywać w Montauk, w stanie Nowy Jork. Główna bohaterka, Maddie, jest kierowcą Ubera, któremu grozi bankructwo po przejęciu jej samochodu. Pewnego dnia trafia na nietypowe ogłoszenie na Craigslist. Pracodawcami Maddie zostają rodzice, którzy zauważyli, że ich społecznie nieświadomy, ale utalentowany naukowo syn, nie jest zainteresowany interakcjami międzyludzkimi, randkami z kobietami ani seksem. W zamian za Buicka Regala, Maddie zgadza się zostać „dziewczyną” ich syna, „spotkać się z jego mózgiem” i pomóc mu wejść w dorosłe życie. Tytuł filmu „No Hard Feelings” to dwuznacznik seksualny, oznaczający impotencję nastoletniego syna.

Sony wygrywa konkurencję, aby wyprodukować Bez urazy cały film online

W październiku 2021 roku ogłoszono, że Sony zwyciężyło w konkurencyjnym procesie, aby wyprodukować pakiet komediowy z oceną R. Projekt ten wspierany był przez producenta i gwiazdę Jennifer Lawrence oraz reżysera Gene’a Stupnitsky’ego. W porównaniu z takimi studiami jak Apple, Netflix i Universal Pictures, Sony zdobyło ekskluzywną premierę kinową. Lawrence, Alex Saks, Marc Provissiero, Naomi Odenkirk i Justine Polsky zostali producentami, a Stupnitsky współtworzył scenariusz z Johnem Phillipsem. W lipcu 2022 roku ogłoszono, że Sony kontynuuje prace nad filmem i planuje premierę kinową na 16 czerwca 2023 roku.

Obsada w Bez urazy 2023 online powiększa się o Andrew Barth Feldman, Matthew Broderick i Laurę Benanti

We wrześniu 2022 roku Andrew Barth Feldman dołączył do obsady filmu Bez urazy cda jako główny mężczyzna, a Laura Benanti i Matthew Broderick zostali obsadzeni jako rodzice tej postaci. Do obsady dołączył także Ebon Moss-Bachrach. W październiku 2022 roku Natalie Morales i Scott MacArthur dołączyli również do obsady.

Montauk Dock East”w Point Lookout

Główne zdjęcia do filmu Bez urazy online rozpoczęły się pod koniec września 2022 roku w różnych lokalizacjach hrabstwa Nassau w stanie Nowy Jork, takich jak Hempstead, Point Lookout, Lawrence i Uniondale. Stacja rybacka Teda w Point Lookout została stworzona tak, aby wyglądała jak „Montauk Dock East”. W październiku produkcja kręciła sceny w North Shore Animal League America w Port Washington.

Premiera

Bez urazy cały film online zostanie wydany w Stanach Zjednoczonych 23 czerwca 2023 roku przez Sony Pictures Releasing.


Oglądaj Bez urazy cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu No Hard Feelings