Boogeyman (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Boogeyman po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Boogeyman

Boogeyman

Jun. 01, 2023USA98 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Nadchodzi Boogeyman cały film! – Nowy film grozy na podstawie opowiadania Stephena Kinga

Boogeyman cały film to nadchodzący amerykański horror oparty na opowiadaniu Stephena Kinga z 1973 roku. Reżyserem filmu jest Rob Savage, a scenariusz napisali Scott Beck, Bryan Woods i Mark Heyman. W filmie zagrają Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair i David Dastmalchian.

Opis fabuły

Sadie Harper, uczennica szkoły średniej, i jej młodsza siostra Sawyer zmagają się z traumą po śmierci matki. Ich ojciec, terapeuta, nie potrafi im pomóc. Kiedy ich domu pojawia się pacjent szukający pomocy, rodzeństwo sprowadza na siebie przerażającą istotę, która żeruje na ich cierpieniu. Czy uda im się przeżyć spotkanie z legendarnym „Boogeymanem”?

Czekałeś na przerażający horror? Boogeyman cały film online spełni twoje oczekiwania!

Filmowa adaptacja opowiadania Stephena Kinga została ogłoszona po raz pierwszy w czerwcu 2018 roku, jednak projekt został odwołany w 2019 roku po przejęciu Foxa przez Disneya. W listopadzie 2021 roku projekt został wznowiony, a Savage został reżyserem. W lutym 2022 roku rozpoczęły się główne zdjęcia w Nowym Orleanie. Film miał pierwotnie trafić do serwisu streamingowego Hulu, ale po pozytywnych testach Disney zdecydował się na wydanie go w kinach.

Produkcja filmu Boogeyman CDA – Stephen King na dużym ekranie

Opowieść Stephena Kinga Boogeyman cda z 1973 roku doczekała się filmowej adaptacji. W czerwcu 2018 roku Scott Beck i Bryan Woods zostali ogłoszeni jako scenarzyści, a Shawn Levy, Dan Levine i Dan Cohen dołączyli do produkcji dla 21 Laps Entertainment i 20th Century Fox, które miały być dystrybuowane. Jednak po przejęciu Foxa przez Disneya w 2019 roku, film został odwołany, a produkcja zatrzymana.

Na szczęście w listopadzie 2021 roku Boogeyman cały film został reaktywowany, a Rob Savage objął stanowisko reżysera na podstawie scenariusza Marka Heymana, opartego na oryginalnych szkicach Becka, Woodsa i Akeli Cooper. Dystrybucją zajmie się serwis streamingowy Hulu, a w obsadzie zobaczymy Sophie Thatcher, Chrisa Messinę, Davida Dastmalchiana, Marin Ireland, Vivien Lyra Blair i Madison Hu. Główne zdjęcia rozpoczęły się w lutym 2022 roku w Nowym Orleanie, a muzykę skomponował Patrick Jonsson.

Oczekiwana adaptacja Stephena Kinga wreszcie gotowa do podbicia ekranów!

Premiera filmu Boogeyman lektor pl planowane jest na 2 czerwca 2023 roku w Stanach Zjednoczonych przez 20th Century Studios. Pierwotnie planowano, że zostanie wydany na Hulu w 2023 roku, ale po pozytywnym wyniku testu w grudniu, ogłoszono, że zostanie przełączony na kinową premierę.

Jak się okazało, Stephen King sam był bardzo zainteresowany filmem. Savage opowiedział, że King wysłał mu e-mail, w którym napisał, że wciąż myśli o filmie i byłoby to głupie, gdyby wypuścili go tylko na streamingu, a nie w kinach. „The Boogeyman” zrobił wrażenie również na publiczności, która miała okazję zobaczyć zaawansowany pokaz filmu na CinemaCon 26 kwietnia 2023 roku w ramach Walt Disney Studios prezentacji harmonogramu wydań w 2023 roku.


Oglądaj Boogeyman cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu The Boogeyman

Director

Rob Savage
Director

Cast