Book Club. Następny rozdział (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Book Club. Następny rozdział po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
Book Club. Następny rozdział

Book Club. Następny rozdział

May. 11, 2023USA110 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Book Club Następny rozdział cały film – romantyczna komedia z gwiazdorską obsadą

Book Club. Następny rozdział cały film to kontynuacja amerykańskiej komedii romantycznej z 2018 roku, którą pokochali widzowie na całym świecie. Tym razem, cztery najlepsze przyjaciółki – Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen i Mary Steenburgen – postanawiają zabrać swój klub książki na wycieczkę do Włoch.

Nowe przygody w Włoszech

Podczas wakacji w pięknych okolicach Włoch, rzeczy wymykają się spod kontroli, a sekrety wychodzą na jaw. Wszystko to prowadzi do szalonej przygody, która z pewnością zapadnie w pamięć widzom na długo.

Obsada gwiazdorska

W Book Club. Następny rozdział cda nie mogło zabraknąć gwiazd filmowych. Oprócz wymienionych już Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen i Mary Steenburgen, w rolach drugoplanowych występują także Craig T. Nelson, Giancarlo Giannini, Andy García i Don Johnson.

Premiera i produkcja

Cały film Book Club. Następny rozdział online został wyreżyserowany przez Billa Holdermana i wydany przez Focus Features 12 maja 2023 roku. Tym razem, w przeciwieństwie do pierwszej części, Paramount Pictures nie jest zaangażowane w produkcję.

Produkcja filmu online

W maju zeszłego roku Variety doniosło, że Book Club 2 Następny rozdział zaczyna kręcić się w produkcji, a ekipa z pierwszej części – Keaton, Fonda, Bergen, Steenburgen, Garcia, Johnson i Nelson – ponownie zjawiła się na planie. Włochy były areną dla dwumiesięcznych prac filmowych, a ekipa spędziła tam aż 10 dni w romantycznej Wenecji.

Jak się okazało, Paramount Pictures przepuściło swój szansę i Focus Features przejął pałeczkę w dystrybucji filmu na terenie Stanów Zjednoczonych. Na innych rynkach, zadbał o to Universal Pictures. Który ze światowych potentatów kinowych zwycięży w walce o kinowe trony tym razem? Przekonajmy się już niebawem!


Oglądaj Book Club. Następny rozdział cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Book Club: The Next Chapter
TMDb Rating 6.286 7 głosów