Dungeons & Dragons: Złodziejski honor (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor po rejestracji w FIND-VOD.

148 użytkowników online
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Mar. 23, 2023Canada134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cały film – komedia fantasy, która przeniesie cię w magiczny świat pełen przygód i niebezpieczeństw!

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cały film online to jedna z najbardziej oczekiwanych komedii fantasy z 2023 roku. Reżyserami filmu są Jonathan Goldstein i John Francis Daley, a scenariusz powstał we współpracy z Michaelem Gilio. Film oparty jest na popularnej grze fabularnej Dungeons & Dragons, ale nie ma powiązań z poprzednią trylogią wydaną w latach 2000-2012. W rolach głównych występują Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis i Hugh Grant.

Produkcja

Produkcja filmu przechodziła różne fazy rozwoju od 2013 roku, ale ostatecznie prawa filmowe do gry fabularnej zostały zdobyte przez Paramount Pictures. Zdjęcia rozpoczęły się w kwietniu 2021 roku na Islandii, a później przeniosły się do Irlandii Północnej.

Fabuła

Akcja filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cda skupia się na postaci barda Edgina Darvisa, który po uwięzieniu postanawia rozpocząć nowe życie, tym razem jako złodziej. Razem z barbarzyńcą Holgą Kilgore i grupą innych przestępców, w tym czarownikiem Simonem Aumarem i oszustem Forge Fitzwilliamem, próbują ukraść Tablicę Przebudzenia, aby wskrzesić żonę Edgina. Niestety, ich plany nie przebiegają zgodnie z oczekiwaniami i zostają schwytani podczas najazdu na twierdzę Harfiarzy.

Przygotuj się na epicką walkę dobra ze złem w Dungeons & Dragons: Złodziejski honor online cda

Zaczął się dziki festiwal w Austin, a na ekranach znowu zagościł mój film! Teatralne Dungeons & Dragons: Złodziejski honor po polsku zrobiło ogromne wrażenie na widowni podczas światowej premiery na festiwalu South by Southwest. A już niedługo będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi łupieżcy skarbów, bo film wkrótce pojawi się w kinach w Stanach Zjednoczonych, w rewelacyjnych formatach IMAX, Dolby Cinema, 4DX i ScreenX!

Aha, jeszcze jedna ważna sprawa: Paramount zajmuje się dystrybucją filmu na całym świecie, ale w Kanadzie i Wielkiej Brytanii kinową premierą zajmie się Entertainment One.
Niestety, pandemia sprawiła, że kilka razy musieliśmy przesunąć datę premiery, ale teraz już wiadomo na pewno – 31 marca 2023 r. zanotujcie w swoich kalendarzach! A jeśli nie możecie się doczekać, to będziecie mieli okazję zobaczyć film na zaawansowanych pokazach promocyjnych przed oficjalną kinową premierą.

A co z wersją na media domowe? Już 2 maja 2023 roku Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cały film został wydany cyfrowo, a 30 maja pojawi się na Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD dzięki Paramount Home Entertainment. A na dodatek możecie spodziewać się usuwanych scen, szpuli z gagami i różnych materiałów zza kulis! Będzie się działo!

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cały film, który przyniesie uśmiech na twarz każdemu fanowi gry fabularnej!

Cały film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor to świetnie zrealizowana komedia fantasy, która zyskała pozytywne recenzje krytyków i zarobiła na całym świecie ponad 200 milionów dolarów. Warto zobaczyć ten film nie tylko dla świetnej obsady, ale również dla fascynującej fabuły i wyjątkowego świata kampanii Forgotten Realms.


Oglądaj Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
IMDb Rating 7.4 78,588 głosów
TMDb Rating 7.515 1,047 głosów

Director

Cast

Chris Pine isEdgin Darvis
Edgin Darvis
Michelle Rodriguez isHolga Kilgore
Holga Kilgore
Justice Smith isSimon Aumar
Simon Aumar
Hugh Grant isForge Fitzwilliam
Forge Fitzwilliam
Regé-Jean Page isXenk Yendar
Xenk Yendar
Daisy Head isSofina the Red Wizard
Sofina the Red Wizard
Chloe Coleman isKira Darvis
Kira Darvis