Gran Turismo (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Gran Turismo po rejestracji w FIND-VOD.

126 użytkowników online
Gran Turismo

Gran Turismo

Aug. 10, 2023USA135 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Gran Turismo Cały Film – Od Zwycięskiej Premierki do Strajkowego Korka

Gran Turismo cały film online rusza na pełnych gazach w stronę wielkiego ekranu! Film biograficzny, który mówi „Nissan dołączył do wyścigów”, już wkrótce pod dyrekcją Neilla Blomkampa. Ale poczekajcie, to nie tylko kolejna opowieść sportowa. To historia Janna Mardenborougha, gracza z krwi i kości, który zamierza pokazać światu, że z joystickiem w ręku można również zostać profesjonalnym kierowcą wyścigowym! Będzie to produkcja na wyższych obrotach, gdyż za film odpowiadają Columbia Pictures, PlayStation Productions i 2.0 Entertainment. To jakieś Gran Turismo 7 na wesoło!

Produkcja na Wyścigowej Linii

To nie kolejny projekt na horyzoncie! Pomysł ekranizacji Gran Turismo CDA ujrzał światło dzienne już w lipcu 2013 roku, ale wiadomo, jak to z filmowaniem bywa – czasem trzeba doładować ideę i wymienić opony scenariusza. Po długim postoju w 2018 roku ruszyli jednak na nowo, aż w maju 2022 roku ogłosili wyścigową datę premiery – 11 sierpnia 2023! Wydawało się, że już jesteśmy na ostatnim okrążeniu, ale niestety, czerwone światło pojawiło się w postaci strajku SAG-AFTRA. Planowana szeroka premiera 11 sierpnia została przesunięta na 25 sierpnia. Ale spokojnie, nie będzie to przerwa na tankowanie – z pewnością warto czekać na ten filmowy pojedynek!

Obsada w Gran Turismo CDA Z Napędem na Sukces

W roli głównej Archie Madekwe jako Mardenborough – małolat z marzeniami o wyścigowych trasach. Ale co to za film bez gwiazd? Oto David Harbour jako doświadczony kierowca Jack Salter, gotowy do podzielenia się swoimi sekretami z młodym zawodnikiem. A to nie koniec! Orlando Bloom staje się Danny Moorem – szefem sportowego marketingu, a Darren Barnet wciela się w zagrożonego zawodnika GT Academy, który nie poddaje się łatwo. Djimon Hounsou, czyli ojciec Janna, i Geri Halliwell jako matka, wspierają go w każdym zakręcie życia. A tuż za zakrętem znajduje się jeszcze obsada, która nie ustępuje tempem!

Zdjęcia, Montaż, i… Akcja!

Nie od dziś wiadomo, że Gran Turismo cały film to praca zespołowa! Wyjątkowy zespół pod wodzą Neilla Blomkampa rozpoczął kręcenie w listopadzie na Węgrzech, a zakończył je w grudniu 2022 roku. Jacques Jouffret kierował za kamerą, ale co z tymi wózkami? Nie zrażajcie się, to nie wózki sklepowe, a system przedłużania/odłączania Rialto kamer Sony Venice 2, które pozwoliły na osadzenie czujników w ciasnych miejscach samochodów, aby otrzymać widowiskowe ujęcia! To dopiero była jazda!

Muzyka, która Wciągnie Cię w Wir Filmowego Wyścigu

A co to za film online bez pasjonującej muzyki? We wrześniu 2022 roku ogłoszono, że Stephen Barton zasiądzie za sterami kompozytorskiej skrzyni, ale jak na torze, tak i w branży filmowej czasem zmieniają się tory. Ostatecznie, rolę kompozytora przejął Lorne Balfe, który napisał muzykę do tej pełnej emocji produkcji.

Gran Turismo online cda zatacza coraz szersze kręgi wśród fanów, a limitowana premiera już niebawem! Czy Jann Mardenborough osiągnie życiowy sukces, czy też skręci na zakręcie losu? Odpowiedzi dowiecie się w kinach 11 sierpnia 2023 roku! Gazu do dechy!


Oglądaj Gran Turismo cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Gran Turismo
IMDb Rating 7.6 265 głosów

Director

Cast

Archie Madekwe isJann Mardenborough
Jann Mardenborough
David Harbour isJack Salter
Jack Salter
Orlando Bloom isDanny Moore
Danny Moore
Darren Barnet isMatty Davis
Matty Davis
Geri Halliwell isLesley Mardenborough
Lesley Mardenborough
Djimon Hounsou isSteve Mardenborough
Steve Mardenborough
Josha Stradowski isNicholas Capa
Nicholas Capa