Mafia Mamma (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Mafia Mamma po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Mafia Mamma

Mafia Mamma

Apr. 13, 2023United Kingdom101 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Mafia Mamma cały film – nowa komedia akcji z Toni Collette i Monicą Bellucci!

„Nareszcie!” – krzyknęli fani kina akcji na całym świecie, gdy ogłoszono, że wkrótce zobaczymy nową produkcję Mafia Mamma cały film. Przedprodukcja filmu rozpoczęła się w 2021 roku, a w maju 2022 roku ekipa filmowa przeniosła się do Rzymu, by tam nakręcić wiele kluczowych scen. Premiera filmu miała miejsce 14 kwietnia 2023 roku, a już w pierwszy weekend zarobił on 6 milionów dolarów na całym świecie.

Fabuła filmu

W filmie Mafia Mamma cda poznajemy Kristin, pisarkę w średnim wieku, która boryka się z wieloma problemami osobistymi. Jej syn wyjeżdża na studia, a mąż niedawno zdradził ją z inną kobietą. Do tego dochodzi jeszcze szef, który nie szanuje Kristin i traktuje ją po macoszemu. W tak trudnym momencie życia, Bianca – zaufany doradca jej zmarłego dziadka, kontaktuje się z nią i informuje, że jej dziadek zmarł, a Kristin musi przybyć na jego pogrzeb we Włoszech.

Kristin, początkowo niechętna wobec wyjazdu, zostaje przekonana przez swoją przyjaciółkę Jenny, że podróż może pomóc jej poczuć się lepiej. Niestety, po przybyciu na miejsce, okazuje się, że pogrzeb zamienia się w brutalną strzelaninę, a Kristin odkrywa, że ​​jej dziadek był szefem potężnej rodziny mafijnej. Co więcej, jej dziadek życzył sobie, aby to właśnie ona przejęła po nim stery i została nową mafijną mamą.

Obsada

W obsadzie filmu Mafia Mamma online cda zobaczymy Toni Collette, która wcieli się w Kristin. Obok niej wystąpią też znane nazwiska jak Monica Bellucci oraz Sophia Nomvete. Reżyserem filmu jest Catherine Hardwicke, a scenariusz napisał Michael J. Feldman i Debbie Jhoon na podstawie oryginalnej historii Amandy Sthers.

Kasa Biletowa: Mafia Mamma cda vs. Krytycy

Debiut filmu Mafia Mamma cda w kinach nie odniósł takiego sukcesu, jak oczekiwano. Choć zebrał 866 940 dolarów pierwszego dnia i zarobił łącznie 6,3 miliona dolarów na całym świecie, to jednak krytycy nie byli zbyt łaskawi w swoich recenzjach.

Zdaniem agregatora recenzji Rotten Tomatoes, tylko 21% z 92 recenzji krytyków było pozytywnych, co dało filmowi średnią ocenę 4,2/10. Konsensus strony brzmiał: „Podziurawiona stereotypami, śmiertelnie nieśmieszna i totalna tonalna miszmasz, Mafia Mamma to przestępcze marnotrawstwo Toni Collette”.

Metacritic także przyznał filmowi mieszane recenzje, przyznając mu ocenę 43 na 100 na podstawie 21 krytyków.

Jednakże, widzowie ankietowani przez Cinemascore przyznali filmowi średnią ocenę „B” w skali od A+ do F, a ankietowani w PostTrak przyznali mu 64% pozytywnej oceny, a 44% stwierdziło, że zdecydowanie by go poleciło.

Mimo krytyki, warto dać szansę temu filmowi i samemu ocenić jego wartość rozrywkową.


Oglądaj Mafia Mamma cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Mafia Mamma
IMDb Rating 5.3 2,173 głosów
TMDb Rating 7.221 33 głosów

Director

Cast

Giulio Maria Corso isRudy aka “Lorenzo”
Rudy aka “Lorenzo”
Giuseppe Zeno isCarlo Romano
Carlo Romano
Vincenzo Pirrotta is
"Mammone" Romano
Dora Romano isMaria aka “Aunt Esmerelda”
Maria aka “Aunt Esmerelda”