Magic Mike: Ostatni taniec (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Magic Mike: Ostatni taniec po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
Magic Mike: Ostatni taniec

Magic Mike: Ostatni taniec

Ostatnia pokusaFeb. 09, 2023USA112 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)„Magic” Mike Lane (Tatum) ponownie pojawia się na scenie po długiej przerwie, po transakcji biznesowej, która upadła, zostawiając go spłukanego i biorącego koncerty barmańskie na Florydzie. W nadziei, że będzie to ostatnie hurra, Mike udaje się do Londynu z bogatą bywalczynią towarzystwa (Salma Hayek), która wabi go ofertą nie do odrzucenia… i swoim własnym planem. Mając wszystko na szali, kiedy Mike odkryje, co naprawdę ma na myśli, czy on – i grupa nowych, gorących tancerek, które będzie musiał wydobyć z formy – będzie w stanie tego dokonać?


Oglądaj Magic Mike: Ostatni taniec cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Magic Mike's Last Dance
IMDb Rating 5.3 9,398 głosów
TMDb Rating 7.092 251 głosów

Director

Cast

Salma Hayek isMaxandra Mendoza
Maxandra Mendoza
Jemelia George isZadie Rattigan
Zadie Rattigan
Alan Cox isRoger Rattigan
Roger Rattigan
Vicki Pepperdine isEdna Eaglebauer
Edna Eaglebauer