Mavka i strażnicy lasu (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Mavka i strażnicy lasu po rejestracji w FIND-VOD.

148 użytkowników online
Mavka i strażnicy lasu

Mavka i strażnicy lasu

Mar. 02, 2023Ukraine85 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Mavka i strażnicy lasu cały film cda: Ukraiński Animowany Komediodramat Fantasy z 2023 Roku

Mavka i strażnicy lasu cały film to ukraiński animowany komediodramat fantasy z 2023 roku. Film online został wyreżyserowany przez Ołeha Malamużę i Oleksandrę Ruban. Inspirację do stworzenia produkcji czerpano z ukraińskiej i słowiańskiej mitologii ludowej. Premiera filmu na Ukrainie miała miejsce 2 marca 2023 roku.

Streszczenie: relacje między ludźmi a duchami

Cały film Mavka i strażnicy lasu cda przedstawia relacje między leśnymi duchami a ludźmi. Główną bohaterką spośród mieszkańców lasu jest miła i naiwna Mavka, która budzi się wiosną, aby obudzić resztę duchów. Muzyk Lukas, aby ratować chorego wujka Leo, pod wpływem okrutnej Kyliny, udaje się do tajemniczego i zakazanego lasu w poszukiwaniu drzewa życia. Kylinie tak naprawdę zależy na wykorzystaniu odżywczej mocy drzewa, aby uzyskać wieczną młodość. Mavka podziwia muzyczny talent Lukasa, a między nimi rodzi się uczucie.

Jednak Kylina i jej plany zniszczenia lasu stają na drodze do nawiązania dobrych relacji między mieszkańcami magicznego lasu a ludźmi. Kylina podburza wieśniaków przeciwko leśnym duchom, aby osiągnąć swoje cele. Rozpoczyna się straszna bitwa. W trakcie tej walki Mavka, jako Strażniczka Lasu, przywołuje Tego, Który Siedzi w Skale, aby obdarzył ją śmiercionośną, ognistą mocą. Dzięki tej mocy Mavka wypędza wieśniaków z lasu, ale jej świadomość zostaje odebrana przez Tego, Który Siedzi w Skale. Śmiertelna burza ogniowa spada na ludzką wioskę. Jednak dzięki muzyce Lucasa i wspólnej piosence wieśniacy udają się obudzić Mavkę, powstrzymują burzę ogniową i ratują się.

Adaptacja klasycznego dzieła literatury ukraińskiej

Po raz pierwszy informacje o pełnometrażowym filmie animowanym 3D zostały przekazane we wrześniu 2015 roku przez Grupę Film.UA. Służba prasowa spółki ogłosiła rozpoczęcie produkcji filmu opartego na klasycznym dziele ukraińskiej literatury, „Leśna Piosenka” Lesi Ukrainki.

Międzynarodowy pitching projektu „Mavka i strażnicy lasu” odbył się w marcu 2017 roku na największym w Europie forum animacji, Cartoon Movie. Było to pierwsze reprezentowanie Ukrainy na tym wydarzeniu.

Pierwszy zwiastun filmu Mavka i strażnicy lasu online został pokazany 18 lipca 2017 roku. Główny zwiastun został wydany 1 lutego 2023 roku, zawierając piosenkę „Language of the Wind” w wykonaniu Khrystyny Soloviy i Artema Pyvovarova.

Premiera: rekordowe wyniki kasowe

Po siedmiu latach pracy, Mavka i strażnicy lasu cały film cda miała swoją premierę w kraju 2 marca i od razu ustanowiła rekordy kasowe, pokonując „Avatar: Istota wody” z 189 048 wejściami. W pierwszym tygodniu seansów film zarobił 24,9 mln hrywien, co stanowiło rekord wśród ukraińskich kin. Przez sześć weekendów sprzedano 1 011 735 biletów na film, a kasa krajowa wyniosła 127 531 211 UAH.


Oglądaj Mavka i strażnicy lasu cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Мавка: Лісова пісня
IMDb Rating 8 1,389 głosów
TMDb Rating 6.7 26 głosów

Director

Cast

Nataliia Denysenko isMavka (voice)
Mavka (voice)
Artem Pyvovarov isLucas (voice)
Lucas (voice)
Olena Kravets isKylina (voice)
Kylina (voice)
Serhii Prytula isFrol (voice)
Frol (voice)
Oleh Mykhailiuta isUncle Leo (voice)
Uncle Leo (voice)
Nataliia Sumska isThe Healer (voice)
The Healer (voice)
Julia Sanina isOndina (voice)
Ondina (voice)
Mykhailo Khoma isHush (voice)
Hush (voice)