Meg 2: Głębia (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Meg 2: Głębia po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Meg 2: Głębia

Meg 2: Głębia

Aug. 02, 2023China116 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Meg 2: Głębia cały film: Teraz jeszcze więcej rekina!

Nadchodzi najnowszy horror science fiction w reżyserii Bena Wheatleya! Przedstawiamy wam Meg 2: Głębia cały film, kontynuację niesamowitego filmu „The Meg” z 2018 roku. Czy myśleliście, że to już koniec przygód z gigantycznymi rekinami? Myślicie źle! Jason Statham ponownie wciela się w rolę Jonasa Taylora i tym razem stawi czoła jeszcze bardziej przerażającym drapieżnikom!

Niebezpieczne nurkowanie w najgłębszych głębinach oceanu!

Nasz bohater Jonas Taylor kieruje zespołem badawczym w ekscytującej ekspedycji pod wodą. Ale co się dzieje, gdy ich misję zagraża złowroga operacja wydobywcza? Cała wyprawa zamienia się w prawdziwe piekło! Teraz nasi badacze muszą walczyć o przetrwanie w brutalnej rywalizacji z prehistorycznymi rekinami i bezwzględnymi rabusiami środowiska. Czy uda im się pokonać te gigantyczne, żarłoczne bestie? Przekonajcie się sami w Meg 2: Głębia online!

Wszyscy wasi ulubieni aktorzy powracają w Meg 2: Głębia cda

Jason Statham jako nieustraszony Jonas Taylor wraz z całym zespołem świetnych aktorów, takich jak Wu Jing, Sophia Cai, Page Kennedy, Sergio Peris-Mencheta, Skyler Samuels i Cliff Curtis, znowu dają z siebie wszystko, by wciągnąć was w przerażającą historię!

Meg 2: Głębia – Data premiery  już 4 sierpnia 2023!

Już nie możemy się doczekać! Meg 2: Głębia cały film online trafi na ekrany kin 4 sierpnia 2023 roku dzięki Warner Bros. Pictures. Przygotujcie się na kolejną dawkę niesamowitego napięcia, adrenaliny i rekina! To będzie prawdziwie mrożący krew w żyłach horror, który zostawi was z dreszczem na plecach!

Czy wytrzymacie te podwodne szaleństwo? Przekonajcie się sami, bo to dopiero początek przygody!


Oglądaj Meg 2: Głębia cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Meg 2: The Trench