Między nami żywiołami (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Między nami żywiołami po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
Między nami żywiołami

Między nami żywiołami

Przeciwieństwa się przyciągają.Jun. 15, 2023USA102 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Cały film Między nami żywiołami – nowy film animowany Disneya i Pixara

Między nami żywiołami cały film to nadchodzący film komediowo-dramatyczny romantyczny, wyprodukowany przez Walt Disney Pictures i Pixar Animation Studios oraz dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures. To dwudziesty siódmy film fabularny wyprodukowany przez studio. W filmie występują znani aktorzy, a całość została wyreżyserowana przez Petera Sohna i wyprodukowana przez Denise Ream.

Fabuła w Między nami żywiołami CDA

Historia filmu Między nami żywiołami CDA to opowieść o żywiołach natury. Główne postaci, Ember Lumen i Wade Ripple, to antropomorficzne wersje żywiołów ognia i wody. Po tym jak Wade zostaje wezwany do sklepu spożywczego należącego do ojca Ember, Bernie, z powodu wypadku hydraulicznego, spotyka Ember i zakochuje się w niej. Choć nie mogą się dotknąć, odkrywają, jak wiele mają ze sobą wspólnego.

Jak wyglądała produkcja Między nami żywiołami cały film online

Peter Sohn rozpoczął pracę nad projektem po premierze „The Good Dinosaur” w 2015 roku. Jego pomysł opierał się na pytaniu, czy ogień i woda kiedykolwiek mogą się połączyć. Produkcja trwała siedem lat i odbyła się zarówno w studiu, jak i w domach filmowców. Animacje zostały wykonane za pomocą narzędzi do animacji, a efekty wizualne zostały zaprojektowane przez zespół.

Inspiracje

Między nami żywiołami cały film online czerpie inspirację z młodości Sohna, który dorastał jako syn imigrantów w Nowym Jorku w latach 70. Podkreśla on odrębną różnorodność kulturową i etniczną miasta. Historia filmu jest również inspirowana romantycznymi filmami takimi jak „Zgadnij, kto przyjdzie na obiad” (1967), „Moonstruck” (1987) i „Amélie” (2001). Zespół spędził wiele godzin oglądając wycieczki po mieście POV w YouTubetakich jak Wenecja i Amsterdam w poszukiwaniu inspiracji.

Muzyka

Thomas Newman skomponował i dyrygował oryginalną ścieżką dźwiękową do filmu online. To jego czwarta współpraca z Pixarem.

Między nami żywiołami cały film – premiera

Cały film Między nami żywiołami cda zadebiutuje poza konkursem jako film zamykający 76. Festiwal Filmowy w Cannes 27 maja 2023 roku. Kinowa premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 16 czerwca.

Grafika koncepcyjna

Po ogłoszeniu projektu, pierwsza grafika koncepcyjna filmu Między nami żywiołami została opublikowana 16 maja 2022 r. Nicole Clark z Polygon zwróciła uwagę na podobieństwa do serii gier Fireboy i Watergirl opracowanych przez Oslo Albet.

Obsada głosowa i zwiastun Między nami żywiołami po polsku

Po ogłoszeniu obsady głosowej 9 września 2022 roku podczas prezentacji D23 Expo 2022 opublikowano pierwsze zdjęcie i ekskluzywny zwiastun filmu Między nami żywiołami cda. Zwiastun Między nami żywiołami po polsku został wydany 17 listopada 2022 roku, ustawiony na „Hell N Back” Bakara. Jeremy Mathai pozytywnie skomentował materiał filmowy, mówiąc, że „wygląda wspaniale renderowany i nieodparcie czarujący”. Oficjalny pełnometrażowy zwiastun został wydany 28 marca 2023 r., nastawiony na „High Five” Astrala. Charles Pulliam-Moore z The Verge skomentował pozytywnie, mówiąc, że „wizualizacja filmu jest równie pomysłowa, co zachwycająca”, zauważając jednocześnie, że „trudno powiedzieć, czy Między nami żywiołami przejmuje bity z Guess Who’s Coming to Dinner (1967) trafi do widzów, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak niektórzy z jego postaci wydają się skłonni do niszczenia się nawzajem po prostu z powodu interakcji ich fizycznych form.

Seria książek i zabawek na podstawie filmu Między nami żywiołami online

Seria książek opartych na filmie Między nami żywiołami online ma zostać wydana w maju 2023 roku, w tym nowelizacje, opowiadania, album z naklejkami, książka zza kulis i kolorowanki, a powieść graficzna ma zostać wydana w sierpniu 29, 2023. Linia figurek akcji i zestawów zabawek firmy Mattel została podarowana podczas wizyty w studiach podczas dnia prasowego filmu. Była dostępna przez następny miesiąc.


Oglądaj Między nami żywiołami cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Elemental

Director

Peter Sohn
Director

Cast

Leah Lewis isEmber Lumen (voice)
Ember Lumen (voice)
Mamoudou Athie isWade Ripple (voice)
Wade Ripple (voice)
Ronnie del Carmen isBernie Lumen (voice)
Bernie Lumen (voice)
Shila Ommi isCinder Lumen (voice)
Cinder Lumen (voice)
Catherine O'Hara isBrook Ripple (voice)
Brook Ripple (voice)
Mason Wertheimer isClod (voice)
Clod (voice)
Joe Pera isFern (voice)
Fern (voice)