Oppenheimer (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Oppenheimer po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Oppenheimer

Oppenheimer

Jul. 19, 2023United KingdomNot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Oppenheimer cały film biograficzny, napisany i wyreżyserowany przez Christophera Nolana. Film ten jest oparty na książce American Prometheus z 2005 roku autorstwa Kaia Birda i Martina J. Sherwina. Jakie są szczegóły?

Ojciec bomby atomowej na wielkim ekranie – zapowiedź filmu Oppenheimer CDA

J. Robert Oppenheimer, amerykański fizyk teoretyczny, zyskał sławę jako „ojciec bomby atomowej” za swoją rolę w Projekcie Manhattan podczas II wojny światowej. Teraz, dzięki filmowi Oppenheimer, możemy poznać jego życie i wkład w stworzenie pierwszej bomby atomowej.

Obsada

Cillian Murphy wciela się w rolę J. Roberta Oppenheimera, a w obsadzie znajdują się także Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh, Rami Malek, Benny Safdie, Michael Angarano, Josh Hartnett i Kenneth Branagh.

Jak wyglądała produkcja Oppenheimer cały film online

Nolan, który jest również producentem filmu wraz z Emmą Thomas i Charlesem Rovenem, napisał i wyreżyserował ten film biograficzny. Produkcja trwała od września 2021 roku do stycznia 2022 roku, a zdjęcia rozpoczęły się pod koniec lutego 2022 roku i zakończyły się w maju. Oppenheimer cały film został nakręcony w połączeniu wielkoformatowego filmu IMAX 65 mm i 65 mm, co po raz pierwszy zawiera sekcje czarno-białej fotografii analogowej IMAX. Nolan szeroko wykorzystał praktyczne efekty i minimalną ilość obrazów generowanych komputerowo, co jest charakterystyczne dla jego poprzednich filmów.

Universal Pictures zapowiada premierę filmu Oppenheimer cda w różnych formatach kinowych

Oppenheimer cały film online zostanie wydany w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych 21 lipca 2023 roku przez Universal Pictures. Jest to pierwszy film Nolana, który nie był dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures w kraju ani za granicą od Memento (2000).

Najbardziej oczekiwany film biograficzny – Oppenheimer online

Cały film Oppenheimer to film biograficzny o życiu J. Roberta Oppenheimera, którego akcja toczy się podczas II wojny światowej. Znakomita obsada i praktyczne efekty sprawiają, że ten film jest jednym z najbardziej oczekiwanych w 2023 roku.

Czy Oppenheimer cały film przyniesie zyski? Budżet i koszty marketingowe stawiają wysoko poprzeczkę!

Kampania marketingowa Oppenheimera rozpoczęła się 22 lutego 2022 roku, a już kilka dni później ukazało się pierwsze spojrzenie na Murphy’ego w kostiumie jako Oppenheimer. Na czarno-białym obrazie Murphy z papierosem w ustach, prezentuje niezachwiane spojrzenie. Variety zauważyło, że zgodnie z historią, fizyk palił łańcuchowo.

Zwiastun z odliczaniem do premiery!

22 lipca 2022 roku, dokładnie rok przed premierą filmu w kinach, został opublikowany teaserowy plakat. A już kilka dni później, 28 lipca 2022 roku, Universal udostępnił zwiastun filmu Oppenheimer online. Zawierał on odliczanie na żywo do 5:29 (MST) 16 lipca 2023 roku, w 78. rocznicę pierwszej detonacji broni atomowej. Zwiastun Oppenheimer cda miał swoją premierę podczas pokazów Nope, zanim został opublikowany online na profilach społecznościowych Universal. Empire skomentował: „Wygląda jak mocny, ponury materiał z prawdziwym poczuciem wagi – innymi słowy film Christophera Nolana”. Dwa kolejne zwiastuny miały swoją premierę w grudniu 2022 roku przed pokazami Avatar: Istota wody, z których jeden był przeznaczony wyłącznie dla pokazów IMAX.


Oglądaj Oppenheimer cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Oppenheimer

Director

Cast

Cillian Murphy isJ. Robert Oppenheimer
J. Robert Oppenheimer
Emily Blunt isKatherine 'Kitty' Oppenheimer.
Katherine 'Kitty' Oppenheimer.
Matt Damon isGen. Leslie Groves Jr.
Gen. Leslie Groves Jr.
Robert Downey Jr. isLewis Strauss
Lewis Strauss
Florence Pugh isJean Tatlock
Jean Tatlock
Benny Safdie isEdward Teller
Edward Teller
Michael Angarano isRobert Serber
Robert Serber
Josh Hartnett isErnest Lawrence
Ernest Lawrence