Rycerze Zodiaku (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Rycerze Zodiaku po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
Rycerze Zodiaku

Rycerze Zodiaku

Apr. 27, 2023Japan112 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Rycerze Zodiaku cały film – Fantastyczny film akcji z 2023 roku

Wspaniała opowieść o Rycerzach Zodiaku – film akcji fantasy Rycerze Zodiaku cały film z 2023 roku, wyreżyserowany przez utalentowanego Tomka Bagińskiego, na podstawie mangi autorstwa Masami Kurumady. W rolach głównych zobaczymy Mackenyu, Famke Janssen, Madison Iseman, Diego Tinoco, Mark Dacascos, Nick Stahl i Seana Beana. Film Rycerze Zodiaku cda miał swoją premierę w Japonii 28 kwietnia 2023 roku, a w Stanach Zjednoczonych 12 maja. Mimo że otrzymał negatywne recenzje, warto dać mu szansę i samemu się przekonać, jakie niesamowite historie skrywa świat Rycerzy Zodiaku. Przygotuj się na akcję, emocje i niezwykłe przygody!

„Saint Seiya” – od mangi do filmu aktorskiego

Masami Kurumada, autor mangi „Saint Seiya„, od dawna marzył o jej adaptacji na wielki ekran. W 2016 roku na konwencie CCXP Toei Animation ogłosiło, że prace nad filmową wersją są już w toku. Ostatecznie film zyskał zielone światło od Toei w maju 2017 roku, a reżyserią zajął się Tomasz Bagiński.

Reżyserem filmu został Tomasz Bagiński

Pierwotnie film miał być koprodukcją z Sony Pictures i chińską firmą A Really Good Film Company, ale ta druga zrezygnowała z udziału w projekcie. Scenariusz został zaadaptowany przez Josha Campbella i Matta Stueckena, a później uzupełniony o dodatki Kiela Murraya. W obsadzie znaleźli się m.in. Mackenyu, Madison Iseman, Sean Bean, Diego Tinoco, Famke Janssen, Nick Stahl i Mark Dacascos. Piosenką przewodnią filmu jest „Courage” zespołu Pink.

Główna obsada – kto zagrał w filmie?

W filmie Rycerze Zodiaku online w główne role wcielili się Mackenyu, Madison Iseman, Sean Bean, Diego Tinoco, Famke Janssen, Nick Stahl i Mark Dacascos. Aktorzy ci znani są z wielu innych produkcji filmowych i telewizyjnych.

Produkcja filmu – budżet i koordynacja walki

Zdjęcia do filmu trwały od lipca do września 2021 roku na Węgrzech. Cała produkcja dysponowała budżetem w wysokości 60 milionów dolarów. Koordynacją walki i kaskaderów zajmował się doświadczony Andy Cheng.

Premiera filmu Rycerze Zodiaku CDA

Rycerze Zodiaku cały film online został wydany w Ameryce Łacińskiej już 27 kwietnia 2023 roku, a dzień później w Japonii. Premiera w Stanach Zjednoczonych odbyła się 12 maja tego samego roku. Otrzymał on jednak generalnie negatywne recenzje, a niektórzy widzowie porównywali go do nieudanego filmu „Dragonball Evolution”.


Oglądaj Rycerze Zodiaku cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Knights of the Zodiac
IMDb Rating 4.6 1,932 głosów
TMDb Rating 6.5 34 głosów

Director

Andy Cheng
Director

Cast