Spuszczone ze smyczy (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Spuszczone ze smyczy po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Spuszczone ze smyczy

Spuszczone ze smyczy

„Spuszczone ze smyczy cały film” to komedia w reżyserii Josha Greenbauma na podstawie scenariusza Dana Perraulta (serial „American Vandal”).Aug. 17, 2023USA93 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Wszyscy skazani na porzucenie – Spuszczone ze smyczy cały film nadchodzi!

Spuszczone ze smyczy cały film został wydany 18 sierpnia 2023 roku, jest to amerykańska komedia, która opowiada niezwykłą historię czworonogów, którzy zostali porzuceni przez swoich właścicieli.

O czym jest film Spuszczone ze smyczy CDA

W filmie Will Ferrell gra Reggiego, Border Terriera, który zostaje porzucony przez swojego nieodpowiedzialnego właściciela Douga (Will Forte). Z poczuciem zdrady, Reggie łączy siły z innymi porzuconymi psami, w tym z Bugiem (Jamie Foxx), Maggie (Isla Fisher) i Hunterem (Randall Park), by raz na zawsze pokonać Douga i odnaleźć prawdziwe domy.

Znane gwiazdy w obsadzie

Spuszczone ze smyczy cały film online to nie tylko zabawna i wzruszająca historia o porzuconych psach, ale także okazja, aby zobaczyć w akcji niektóre z największych gwiazd Hollywood. W obsadzie pojawiają się m.in. Jamie Demetriou, Sofia Vergara, Josh Gad, Harvey Guillén i Rob Riggle.

Phil Lord i Christopher Miller zaangażowani w produkcję filmu Spuszczone ze smyczy online

W sierpniu 2019 roku Phil Lord i Christopher Miller podpisali umowę pierwokupu z Universal Pictures, co oznaczało, że studio miało pierwszeństwo w zakupie praw do ich przyszłych projektów. W maju 2021 roku Universal nabył prawa do „Spuszczone ze smyczy”, komedii dla dorosłych o psach napisanej przez Dana Perraulta, z Lordem i Millerem zaangażowanymi w produkcję wraz z Erikiem Feigiem i Louisem Leterrierem. Film jest koprodukcją Picturestart i Rabbit Hole Productions.

Zdjęcia do filmu

Zdjęcia rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Atlancie w stanie Georgia. W filmie online Spuszczone ze smyczy występują Will Ferrell, Jamie Foxx, Will Forte, Isla Fisher, Randall Park, Josh Gad, Harvey Guillén, Rob Riggle, Brett Gelman, Jamie Demetriou i Sofia Vergara. Zakończenie produkcji miało miejsce w grudniu 2021 roku, a film ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 18 sierpnia 2023 roku przez Universal Pictures.

Spuszczone ze smyczy cały film cda zapowiada się na jeden z najbardziej oczekiwanych filmów komediowych roku. Nie przegap premierowego seansu!


Oglądaj Spuszczone ze smyczy cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Strays