Super Mario Bros. (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Super Mario Bros. po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
Super Mario Bros.

Super Mario Bros.

Apr. 05, 2023Japan92 Min.PG
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Super Mario Bros cały film – powrót Mario i Luigi na wielki ekran!

W 2023 roku świat kinowy został wzbogacony o kolejną adaptację gry wideo. Super Mario Bros cały film to animowany film przygodowy, którego akcja oparta jest na popularnej serii gier wideo Mario firmy Nintendo.

Produkcja

Super Mario Bros cały film został wyprodukowany przez Universal Pictures, Illumination oraz Nintendo, a reżyserią zajęli się Aaron Horvath i Michael Jelenic. Scenariusz napisał Matthew Fogel.

Obsada

W filmie Super Mario Bros cda głosy postaci użyczyli: Chris Pratt w roli Mario, Anya Taylor-Joy w roli księżniczki Peach, Charlie Day jako Luigi, Jack Black w roli Bowsera, Keegan-Michael Key jako Toad, Seth Rogen jako Donkey Kong oraz Fred Armisen jako Cranky Kong.

Fabuła

Super Mario Bros online cda opowiada historię pochodzenia braci Mario i Luigiego, włosko-amerykańskich hydraulików, którzy zostają przetransportowani do alternatywnego świata i uwikłani w bitwę między Królestwem Grzybów, prowadzonym przez księżniczkę Peach, a Koopami, prowadzonymi przez Bowsera.

Historia

Po nieudanym filmie fabularnym Super Mario Bros. (1993), Nintendo była niechętna do udzielania licencji na swoje własności intelektualne do adaptacji filmowych. Jednak twórca gry, Shigeru Miyamoto, zainteresował się opracowaniem kolejnego filmu i w końcu połączył siły z Illumination i Universal, aby wyprodukować nową adaptację. Produkcja trwała od 2018 do 2020 roku, a obsada została ogłoszona we wrześniu 2021 roku.

Odbiór filmu Super Mario Bros CDA

Super Mario Bros 2023 cały film otrzymał mieszane recenzje od krytyków, jednak publiczność była bardziej zadowolona z filmu. Na całym świecie zarobił ponad 1,177 miliarda dolarów, ustanawiając wiele rekordów kasowych. Film stał się najbardziej dochodowym filmem 2023 roku i piątym najbardziej dochodowym filmem animowanym. Został także sklasyfikowany jako 24. najbardziej dochodowy film wszechczasów.

Mario i Luigi: „Fizyczni faceci” w emocjonalnej historii pochodzenia

Duet Jelenic i Horvath chcieli zrobić coś innego niż „lekceważące” Teen Titans Go! i stworzyć wierne adaptacje gier, co do tej pory nie było robione. Ich celem było stworzenie czegoś „bardziej filmowego” i „bardziej emocjonalnego” niż Teen Titans Go!. Jelenic powiedział: „Kiedy ludzie po raz pierwszy usłyszeli nasze imiona związane z filmem, spodziewali się Mario w Teen Titans Go!”, ale dodaje, że do każdego projektu podchodzą zgodnie z publicznością i swoimi celami.

Historia pochodzenia Mario i Luigiego

Duet zdecydował się na przedstawienie Mario i Luigiego jako „fizycznych facetów”, skupiając się na ich wcześniejszych doświadczeniach jako włosko-amerykańskich hydraulików z Nowego Jorku we wczesnych grach, zwłaszcza na Brooklynie. Chcieli również odzwierciedlić sposób, w jaki gracze wygrywają w grach, nie poddając się pomimo popełniania błędów, zmieniając to w cechę charakteru filmowego portretu Mario.

Role Księżniczki Peach i Luigiego

Duet zdecydował się zamienić role Księżniczki Peach i Luigiego z gier, ponieważ czuli, że ich pierwotne role były „zbyt proste”. Peach pomagała Mario uratować porwanego Luigiego. Duet czerpał inspirację z Super Mario 3D World (2013) i przedstawieniu Peach jako grywalnej postaci, skupiając się na jej roli jako monarchy Królestwa Grzybów i „jak silna musiałaby być ta osoba, aby chronić [Ropuchy]”.

Bowser – przerażający, ale wrażliwy i zabawny

W przypadku Bowsera duet postanowił uczynić tę postać przerażającą, ale druga strona Bowsera to ktoś, kto jest wrażliwy i zabawny.


Oglądaj Super Mario Bros. cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu The Super Mario Bros. Movie
IMDb Rating 7.3 93,043 głosów
TMDb Rating 7.468 1,927 głosów

Director

Cast

Chris Pratt isMario (voice)
Mario (voice)
Charlie Day isLuigi (voice)
Luigi (voice)
Anya Taylor-Joy isPrincess Peach (voice)
Princess Peach (voice)
Jack Black isBowser (voice)
Bowser (voice)
Keegan-Michael Key isToad (voice)
Toad (voice)
Seth Rogen isDonkey Kong (voice)
Donkey Kong (voice)
Fred Armisen isCranky Kong (voice)
Cranky Kong (voice)
Khary Payton isPenguin King (voice)
Penguin King (voice)
Charles Martinet isMario's Dad / Giuseppe (voice)
Mario's Dad / Giuseppe (voice)