Transformers: Przebudzenie bestii (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Transformers: Przebudzenie bestii po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
Transformers: Przebudzenie bestii

Transformers: Przebudzenie bestii

Jun. 07, 2023USA117 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Kontynuacja po komercyjnym sukcesie filmu Bumblebee

Po krytycznym i komercyjnym sukcesie filmu „Bumblebee” wyprodukowanego przez Paramount i Hasbro, ogłoszono kontynuację, która nosi tytuł Transformers: Przebudzenie bestii. Film online oparty jest na linii zabawek Transformers firmy Hasbro, a wpływ na fabułę ma przede wszystkim „Beast Wars”. Jest to siódma odsłona serii filmów „Transformers”, będąca jednocześnie samodzielną kontynuacją „Bumblebee” oraz prequelem filmu z 2007 roku.

Reżyseria i obsada w filmie online

Reżyserem filmu Transformers: Przebudzenie bestii cda jest Steven Caple Jr., a scenariusz został napisany przez Joby’ego Harolda, Darnella Metayera, Josha Petersa, Ericha Hoebera i Jona Hoebera. W głównych rolach ludzkich występują Anthony Ramos i Dominique Fishback, a w obsadzie znaleźli się również Luna Lauren Vélez, Tobe Nwigwe (w debiucie filmowym) i Dean Scott Vazquez. Dodatkowo w filmie usłyszymy głosy takich aktorów jak Ron Perlman, Peter Dinklage, Michelle Yeoh, Liza Koshy, Michaela Jaé Rodriguez, Pete Davidson, Colman Domingo, Cristo Fernández, Tongayi Chirisa oraz powracających starych znajomych z franczyzy – Petera Cullena, Johna DiMaggio i Davida Sobolova.

Zdjęcia oraz produkcja Transformers: Przebudzenie bestii CDA

Główne zdjęcia do filmu Transformers: Przebudzenie bestii cda kręcono od czerwca do października 2021 roku w różnych lokalizacjach, między innymi w Los Angeles, Peru, Montrealu i Nowym Jorku. Michael Bay, który wyreżyserował pięć pierwszych aktorskich filmów „Transformers” oraz wyprodukował „Bumblebee”, ponownie pełni rolę producenta. Po raz pierwszy w historii serii zarówno główni bohaterowie, jak i reżyser filmu są osobami kolorowymi.

Premiera filmu

Transformers: Przebudzenie bestii cały film będzie miał swoją światową premierę w Marina Bay Sands w Singapurze 27 maja 2023 roku, a kinowa premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 9 czerwca 2023 roku nakładem Paramount Pictures.

Wywiad z Lorenzo di Bonaventurą

W grudniu 2018 roku, producent Lorenzo di Bonaventura zapowiedział kolejny duży film z serii Transformers, który będzie inny niż wszystkie poprzednie. W tamtym czasie, po sukcesie filmu Bumblebee, producent zapowiedział wprowadzenie pewnych zmian w tonie i stylu, inspirowanych właśnie tym filmem. W marcu 2019 roku di Bonaventura potwierdził, że pracuje nad scenariuszem kontynuacji Bumblebee.

Prace nad filmem

W styczniu 2020 roku pojawiły się informacje, że Paramount Pictures pracuje nad dwoma różnymi filmami Transformers. W listopadzie Steven Caple Jr. został zatrudniony do wyreżyserowania scenariusza napisanego przez Joby’ego Harolda. W lutym 2021 roku ujawniono, że film będzie nosił roboczy tytuł „Transformers: Beast Alliance” i będzie zawierał postacie z serii Beast Wars. Podczas wirtualnego wydarzenia zorganizowanego przez Paramount w czerwcu, di Bonaventura i Caple ujawnili oficjalny tytuł filmu – „Transformers: Bunt Bestii”, potwierdzając, że będzie to zarówno kontynuacja Bumblebee, jak i film Beast Wars w jednym.

Fabuła filmu

Podczas wywiadu z Colliderem w kwietniu 2023 roku, di Bonaventura ujawnił, że historia filmu będzie miała łuk postaci dla Optimusa Prime przed filmem z 2007 roku, podobnie jak Bumblebee w jego filmie zatytułowanym. Film Transformers: Przebudzenie bestii online będzie zawierał Maximals, Predacons i nowe podejście do frakcji Terrorcons. Na ton i akcję filmu duży wpływ miał Terminator 2: Dzień sądu (1991).

Transformers: Przebudzenie bestii cały film – podsumowanie

Transformers: Przebudzenie bestii to najnowszy film z serii Transformers, który będzie kontynuacją filmu Bumblebee oraz wprowadzi postacie z serii Beast Wars. Fabuła filmu skupi się na łuku postaci dla Optimusa Prime przed filmem z 2007 roku, a na ton i akcję filmu wpłynął kultowy film Terminator 2: Dzień sądu.


Oglądaj Transformers: Przebudzenie bestii cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Transformers: Rise of the Beasts

Director

Cast

Anthony Ramos isNoah Diaz
Noah Diaz
Dominique Fishback isElena Wallace
Elena Wallace
Peter Cullen isOptimus Prime (voice)
Optimus Prime (voice)
Ron Perlman isOptimus Primal (voice)
Optimus Primal (voice)
Peter Dinklage isScourge (voice)
Scourge (voice)
Michelle Yeoh isAirazor (voice)
Airazor (voice)
Liza Koshy isArcee (voice)
Arcee (voice)