Tyler Rake 2 (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Tyler Rake 2 po rejestracji w FIND-VOD.

148 użytkowników online
Tyler Rake 2

Tyler Rake 2

Jun. 09, 2023USAR
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Tyler Rake 2 cały film – Powrót nieustraszonego najemnika Tylera Rake’a! Sprawdź, co czeka nas w tej adrenalinkowej kontynuacji!

Przedstawiamy Wam informacje o nadchodzącym sequelu amerykańskiego thrillera akcji Tyler Rake 2 cały film. Dowiedzcie się więcej o obsadzie, produkcji i planach braci Russo na stworzenie kinowego uniwersum. Przygotujcie się na kolejną dawkę adrenaliny i spektakularnych scen akcji!

Obsada trzyma wysoki poziom!

W kontynuacji filmu z 2020 roku Chris Hemsworth ponownie wciela się w rolę Tylera Rake, byłego operatora SASR, który stał się najemnikiem tajnych operacji. Golshifteh Farahani powraca jako Nik Kahn, partner Tylera, a Adam Bessa ponownie wciela się w rolę Yaz Kahna, członka załogi Nika. W obsadzie dołączają również Olga Kurylenko, Tinatin Dalakishvili i Daniel Bernhardt. To zapowiada się na niezwykłe występy!

Planowane jest kinowe uniwersum!

Bracia Russo, twórcy filmu, mają ambitne plany. Oprócz kontynuacji Tyler Rake 2 cda, zamierzają rozwijać świat filmowy oparty na tym uniwersum. Chcą badać postacie wprowadzone w pierwszym filmie i potencjalnie uruchomić serię filmów osadzonych w tym świecie. To oznacza, że możemy spodziewać się więcej emocjonujących przygód i spin-offów!

Produkcja Tyler Rake 2 cda pełna niespodzianek!

Filmowanie sequelu miało swoje niuanse. Z powodu pandemii COVID-19 planowane zdjęcia w Sydney przeniosły się do Pragi. Główne zdjęcia rozpoczęły się w listopadzie 2021 roku, a Chris Hemsworth rozpoczął kręcenie swoich scen w grudniu tego samego roku. Dodatkowe sceny nakręcono w Wiedniu w Austrii. Filmowanie oficjalnie zakończono w kwietniu 2022 roku. Reżyser Sam Hargrave ponownie zastosował strategię długiego ujęcia, która była znakiem rozpoznawczym pierwszego filmu. Ostatnie poprawki scenariusza i ponowne zdjęcia odbyły się w listopadzie 2022 roku. To naprawdę ekscytujący proces tworzenia filmu!

Tyler Rake 2 cały film online – podsumowanie

Tyler Rake 2 cały film online obiecuje jeszcze większą dawkę emocji i akcji! Bądźcie gotowi na kolejną przygodę Tylera Rake’a, który powraca po uznaniu go za zmarłego. Czekamy z niecierpliwością na premierę i dalszy rozwój tego fascynującego kinowego uniwersum!


Oglądaj Tyler Rake 2 cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Extraction 2