TOP 6 filmów – Maj 2023

bek1n14 maja, 2023

Strażnicy Galaktyki: Volume 3, Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan, Rycerze Zodiaku, Szybcy i wściekli 10, Super Mario Bros. Film oraz Oczy Demona – oto sześć filmów online, które przyciągną uwagę miłośników kina akcji, sci-fi oraz horrorów. Każdy z tych filmów oferuje wciągającą opowieść, niezapomniane sceny akcji oraz niezwykłe postacie. W poniższym tekście przedstawimy szczegóły każdej z tych produkcji.

Strażnicy Galaktyki 3 Plakat

 

Strażnicy Galaktyki: Volume 3 – powrót niezwykłych bohaterów

W Strażnikach Galaktyki vol. 3 nasza ulubiona banda odmieńców z Marvel Studios, zmaga się z wyzwaniami nie tylko kosmicznymi, ale także osobistymi. Tym razem Peter Quill i spółka, pełni determinacji, usiłują uczynić z Knowhere bezpieczne schronienie dla siebie i innych uchodźców. Wydaje się, że nic nie może zakłócić ich spokojnego życia, dopóki echa przeszłości Rocketa nie zburzą równowagi. Czytelników z pewnością zaciekawi niebezpieczna misja, mająca na celu ratowanie życia Rocketa, która może przesądzić o losach całej drużyny.

Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan – epicka opowieść o młodym rycerzu

Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan przeniesie nas w sam środek XVII-wiecznej Francji, gdzie królestwo jest podzielone przez wojny religijne i zagrożone inwazją Anglii. W tym kontekście młody d’Artagnan, zagrający go François Civil, będzie musiał wykazać się nie tylko umiejętnościami walki, ale także sprytem i wytrwałością, by spełnić swoje marzenie o zostaniu muszkieterem. W to epickie przedsięwzięcie wtajemniczą go Atos, Portos i Aramis – legendarni muszkieterowie, wcieleni przez Vincenta Cassela, Pio Marmaï i Romaina Durisa.

Rycerze Zodiaku – walka z boskimi mocami

Rycerze Zodiaku przenoszą nas w tajemniczy, nieodgadniony świat, gdzie główny bohater, Seiya, wcielony przez Mackenyu, musi zmierzyć się z wyjątkowym przeznaczeniem. Nieświadomy swoich mistycznych mocy, Seiya odkrywa je podczas jednej z walk, co staje się początkiem niezwykłej przygody. W świecie walczących bogów, magicznych sztuczek i reinkarnacji, Seiya musi zmierzyć się z wyzwaniami, które mogą przekroczyć granice jego wyobraźni.

Oczy Demona – tajemniczy thriller w klimacie horroru

Ekipa badająca zjawiska paranormalne przenosi nas do malowniczego Fraser’s Hill w górach Malezji, gdzie staje przed wyzwaniem zbadania nawiedzonego domu. W filmie Oczy Demona będziesz świadkiem walki dwóch postaci – tajemniczej Jules i sceptycznego Bena – z przerażającymi opętaniemi i duchami. Czy uda im się zmierzyć z nieznanymi siłami? Przekonaj się sam!

Szybcy i wściekli 10 – prędkość, akcja, wyścig!

W dziesiątej części kultowej sagi „Szybcy i wściekli” Vin Diesel w roli Doma Toretto i jego ekipa muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwami, jakie zagrażają Królestwu Grzybów. W widowiskowym finale czekają na nich emocjonujące pościgi, niezwykłe zwroty akcji i napięcie, które nie pozwoli Ci oderwać się od ekranu!

Super Mario Bros. Film – powrót braci Mario

Ikoniczne postacie braci Mario przenoszą Cię w fantastyczną krainę Królestwa Grzybów, gdzie czekają na Ciebie niebezpieczne przeszkody, zagadki i walka z niezliczonymi wrogami. W filmie Super Mario Bros. Film przygotuj się na niezapomnianą przygodę, pełną barw i emocji, której nie będziesz mógł oderwać się od ekranu!

 

Podsumowanie

Maj był obfity w ekscytujące premiery filmowe, z pełnymi akcji i przygód „Strażnikami Galaktyki: Volume 3” oraz „Szybkimi i Wściekłymi 10”, intrygującymi tajemnicami w „Trzech Muszkieterach: D’Artagnan” i „Rycerzach Zodiaku”, oraz mrocznymi tajemnicami w „Oczach Demona”. Niezapomniane filmy, które przyciągnęły tłumy do kin i zdominowały listy przebojów w 2023 roku.

Podobne artykuły:

Kategoria