Mów do mnie! (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Mów do mnie! po rejestracji w FIND-VOD.

126 użytkowników online
Mów do mnie!

Mów do mnie!

Jul. 26, 2023Australia94 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Mów do mnie! cały film: Odkrywanie duchów i zabalsamowana ręka – co mogłoby pójść nie tak?

Witajcie w świecie australijskiego horroru, Mów do mnie! cały film, który pojawił się w 2022 roku i jest reżyserialnym debiutem Danny’ego i Michaela Philippou. Scenariusz powstał we współpracy między Dannym Philippou a Billem Hinzmanem, bazując na koncepcji Daleya Pearsona. Film opowiada historię młodej kobiety, graną przez Sophie Wilde, która po oglądzie zabalsamowanej ręki zostaje uwikłana w nadprzyrodzone zjawiska. W rolach drugoplanowych zobaczymy Alexandra Jensena, Joe Birda, Otisa Dhanjiego, Mirandę Otto, Zoe Terakes, Chrisa Alosio, Marcusa Johnsona i Alexandrię Steffensen.

Przedpremierowy pokaz i światowa premiera Mów do mnie! CDA

Film Mów do mnie! CDA miał swój wielki pokaz przedpremierowy na Festiwalu Filmowym w Adelajdzie w 2022 roku, a światowa premiera odbyła się na Festiwalu Filmowym w Sundance w styczniu 2023 roku. Czym prędzej, tym straszniej! Premiera kinowa w Australii zaplanowana jest na 27 lipca 2023 roku.

Jak zaczyna się koszmar?

Grupa przyjaciół odkrywa, że może wywoływać duchy za pomocą zabalsamowanej dłoni. Początkowo to dla nich nowa porcja emocji i dreszczyk, ale gdy jeden z nich przekroczy granicę i uwolni przerażające siły nadprzyrodzone, cała sytuacja wymknie się spod kontroli.

Kto tam zagrał?

Sophie Wilde wciela się w rolę Mii, a Alexandra Jensen gra Jade. Joe Bird wciela się w postać Rileya, a Otis Dhanji w Daniela. Miranda Otto występuje jako Sue, a Zoe Terakes jako Hayley. Chris Alosio gra Jossa, a Marcus Johnson wciela się w Maxa. Alexandria Steffensen z kolei gra Rheę.

Kto stoi za produkcją?

Cały film Mów do mnie! to koprodukcja Causeway Films, Bankside Films i Talk to Me Holdings. Film powstał we współpracy z Screen Australia, South Australian Film Corporation, Adelaide Film Festival Investment Fund, Head Gear Films i Metrol Technology.

Mów do mnie! cały film – Data premiery i dystrybucja

Mów do mnie! cały film vider został sprzedany wielu międzynarodowym dystrybutorom na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2022 roku. Miał swoją przedpremierową projekcję na Festiwalu Filmowym w Adelajdzie 30 października 2022 roku, wieczorem zamknięcia festiwalu. Po światowej premierze na Festiwalu Filmowym w Sundance w 2023 roku, film wywołał wojnę przetargową, a ostatecznie prawa do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych zdobyła firma A24.

Premiery na festiwalach i plany dystrybucji!

Film online Mów do mnie! miał również swoją europejską premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie i był pokazywany na South by Southwest (SXSW) w tym samym roku. Kanadyjska premiera odbędzie się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Fantasia w lipcu 2023 roku. Mów do mnie! ma być wydany w kinach w Australii 27 lipca 2023 roku przez Maslow Entertainment, Umbrella Entertainment i Ahi Films. W Stanach Zjednoczonych i Polsce będzie można go zobaczyć od 28 lipca, dystrybuowany przez A24.

Czy jesteście gotowi na prawdziwie przerażającą przygodę?

Mów do mnie! obiecuje być horrorowym koszmarem pełnym nadprzyrodzonych zjawisk. Otwórzcie szeroko oczy i przygotujcie się na emocje, które wam zagwarantuje ten film. Tylko dla odważnych!


Oglądaj Mów do mnie! cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Talk to Me
IMDb Rating 7.4 599 głosów