Napoleon (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Napoleon po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Napoleon

Napoleon

Nov. 22, 2023Malta158 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Napoleon 2023 cały film online: Epicki Dramat Historyczny od Ridleya Scotta

Dojście Francuskiego Przywódcy do Władzy i Jego Skomplikowane Relacje z Cesarzową Józefiną

Ridley Scott, znany reżyser i producent filmowy, powraca na ekran z epickim dramatem historycznym, który zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń kinematograficznych roku 2023. Napoleon 2023 cały film online, według scenariusza Davida Scarpy, to opowieść oparta na prawdziwej historii Napoleona Bonaparte, która skupia się na jego niezwykłym dojściu do władzy oraz trudnych relacjach z cesarzową Józefiną. W rolach głównych wystąpią Joaquin Phoenix jako Napoleon i Vanessa Kirby jako Joséphine, a także Tahar Rahim w roli drugoplanowej. Co więcej, Phoenix jest także jednym z producentów tego ambitnego filmu.

Premiera i Dystrybucja

Data premiery „Napoleona” w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii została ustalona na 22 listopada 2023 roku. Za dystrybucję filmu odpowiadać będzie Sony Pictures Releasing. Po premierze kinowej, film trafi do transmisji strumieniowej na platformie Apple TV+.

Założenie Fabularne

Film Napoleon cda skoncentruje się na niezwykłej drodze Napoleona Bonaparte do władzy, ale przede wszystkim na skomplikowanym i uzależniającym związku z cesarzową Józefiną. Ta historią ma nas wciągnąć w świat francuskiego przywódcy i ukazać jego walczącą miłość do żony.

Wspaniała Obsada w Napoleon 2023 cda online

Obsada filmu Napoleon cda online jest niezwykle imponująca. Joaquin Phoenix, znany z licznych znakomitych ról, wcieli się w postać Napoleona Bonaparte. Vanessa Kirby, aktorka o uznanej reputacji, stanie się cesarzową Józefiną, a Tahar Rahim w roli Paula Barrasa wprowadzi dodatkową głębię fabule.

Ponadto, w obsadzie znaleźli się także tacy utalentowani aktorzy jak Ben Miles jako Caulaincourt, Ludivine Sagnier jako Thérésa Cabarrus (Madame Tallien), Matthew Needham jako Lucien Bonaparte, Youssef Kerkour jako marszałek Davout, Phil Cornwell jako Sanson „The Bourreau”, Édouard Philipponnat jako car Rosji Aleksander I, Paul Rhys jako Talleyrand, Catherine Walker jako Maria Antonina, Gavin mówi jako Moulin, John Hollingworth jako marszałek Ney, Mark Bonnar jako Jean-Andoche Junot, Anna Mawn jako arcyksiężna Marie-Louise, Davide Tucci jako Lazare Hoche, Sam Crane jako Jacques-Louis David, Scott Handy jako marszałek Berthier, Philip Marsden jako Gwardia Cesarska i wielu innych.

Produkcja i Rozwój

Ridley Scott ogłosił swój projekt „Napoleon” w październiku 2020 roku, tuż po zakończeniu zdjęć do filmu „Ostatni pojedynek”. Ten film, oparty na scenariuszu Davida Scarpy, miał być jego kolejnym wielkim przedsięwzięciem. Tytuł „Kitbag” wywodzi się z powiedzenia: „W torbie każdego żołnierza ukryta jest laska generała”. Joaquin Phoenix, który jest powiązany z rolą francuskiego generała i cesarza Napoleona, ponownie współpracuje z reżyserem po ich udanej kolaboracji w filmie „Gladiator” z 2000 roku.

Produkcja filmu Napoleon online była pełna niespodzianek i wyzwań. Jodie Comer miała pierwotnie zagrać cesarzową Józefinę, ale z powodu zmian w harmonogramie spowodowanych pandemią COVID-19 zdecydowała się zrezygnować z roli. Jej miejsce zajęła utalentowana Vanessa Kirby. Film jest również wzbogacany przez obecność Tahara Rahima, który zagra Paula Barrasa.

Reżyser Ridley Scott powiedział: „Napoleon to człowiek, który zawsze mnie fascynował. Przybył znikąd, aby rządzić wszystkim – ale przez cały czas toczył romantyczną wojnę ze swoją cudzołożną żoną Joséphine. Podbił świat, próbując zdobyć jej miłość, a kiedy mu się to nie udało, podbił go, aby ją zniszczyć i przy okazji zniszczył siebie.”

Podsumowanie

Napoleon 2023 Ridleya Scotta to film, który już teraz budzi ogromne zainteresowanie. Z niezwykłą obsadą, fascynującą historią i wielkim talentem za kamerą, produkcja ta obiecuje być jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych roku 2023. Będziemy mogli poznać historię Napoleona Bonaparte z zupełnie nowej perspektywy i zrozumieć, jak skomplikowane były jego relacje z cesarzową Józefiną. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na premierę i zanurzyć się w fascynującym świecie tego wielkiego francuskiego przywódcy.


Oglądaj Napoleon cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Napoleon

Director

Ridley Scott
Director

Cast

Joaquin Phoenix isNapoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte
Vanessa Kirby isEmpress Josephine
Empress Josephine
Tahar Rahim isPaul Barras
Paul Barras
Youssef Kerkour isGeneral Davout
General Davout
Davide Tucci isLazar Hoche
Lazar Hoche
Edouard Philipponnat isTsar Alexander
Tsar Alexander
Ludivine Sagnier isTheresa Cabarrus
Theresa Cabarrus
Matthew Needham isLucien Bonaparte
Lucien Bonaparte
Erin Ainsworth isHortense de Beauharnais
Hortense de Beauharnais