Asteriks i Obeliks: Imperium smoka (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Asteriks i Obeliks: Imperium smoka po rejestracji w FIND-VOD.

107 użytkowników online
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Feb. 01, 2023France112 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Asteriks i Obeliks Imperium smoka cały film: Przygoda pełna humoru i przygód!

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka cały film (francuski: Astérix et Obélix: l’Empire du Milieu) to francuska komedia familijna przygodowa z 2023 roku, która zabiera nas w niesamowitą podróż do odległego cesarskiego państwa. Film został wyreżyserowany przez utalentowanego Guillaume’a Caneta, który wciela się również w rolę Asterixa. To już piąta odsłona serii filmów aktorskich Asterix, która zachwyciła miliony widzów na całym świecie.

Nieznane terytorium: Asterix i Obelix w cesarskich Chinach!

W tym filmie niezwykłe role tytułowych bohaterów Asterixa i Obelixa zagrali Gilles Lellouche jako Obelix, a Guillaume Canet jako Asterix. Razem wyruszają w swoją najnowszą przygodę, w której po raz pierwszy podróżują do odległych cesarskich Chin. Oryginalna historia, stworzona przez Philippe Mechelen i Julien Hervé, zapewnia niezapomnianą mieszankę humoru, akcji i przygód.

Nowe oblicze Asterixa: Guillaume Canet w roli głównej!

Przed kamerą i za nią: Guillaume Canet, reżyser i aktor, zapewnia nam nie tylko wyjątkową opowieść, ale także pełną humoru i energii interpretację Asterixa. To prawdziwie nowe oblicze ikonicznego bohatera. Film Asteriks i Obeliks: Imperium smoka CDA to pierwsza aktorska produkcja z udziałem Asterixa, która nie opiera się na komiksowych albumach, a także pierwszy film bez Gérarda Depardieu w roli Obelixa.

Przygoda, która przekracza granice: Od Chin do Galii!

Początkowo planowane zdjęcia w Chinach zostały opóźnione z powodu pandemii COVID-19, ale to nie powstrzymało twórców przed stworzeniem niezwykłej podróży do cesarskich Chin. Budżet filmu wynosi imponującą sumę 72,4 milionów dolarów, a koproducentami są renomowane studia filmowe Pathé, Les Enfants Terribles i paryski Tresor Films. Asteriks i Obeliks: Imperium smoka cały film online światową premierę miał 1 lutego 2023 roku, a dla wybranych regionów film został udostępniony na platformie Netflix 19 maja 2023 roku.

Asteriks i Obeliks Imperium smoka CDA: Prośba o pomoc w obliczu niebezpieczeństwa!

W filmie księżniczka Fu Yi, jedyna córka chińskiego cesarza Han Xuandi, znajduje się w niebezpieczeństwie. Ucieka przed zbuntowanym księciem Deng Tsin Qin i z desperacją szuka schronienia w Galii. Jej jedyną nadzieją jest spotkanie z nieustraszonymi Asterixem i Obelixem. Galijska wioska staje się areną nowej przygody, w której bohaterowie muszą stawić czoła niebezpieczeństwom i przezwyciężyć liczne przeciwności losu.

Wydźwięk filmu i reakcje krytyków: Mieszanka humoru, akcji i emocji, która zachwyca widzów na całym świecie!

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka cały film cda dostarcza nie tylko dawki rozrywki i śmiechu, ale także wzruszeń i emocji. Reakcje widzów na ten film są niezwykle pozytywne, a krytycy podkreślają udane połączenie humoru, dynamicznych scen akcji oraz wzruszającej historii. To pełnoprawne kolejne odsłony przygód Asterixa i Obelixa, które cieszą się niezmiennym uznaniem i sympatią publiczności na całym świecie.

Współpraca twórcza i unikalny styl: Guillaume Canet jako reżyser i aktor!

Guillaume Canet, pełniący rolę zarówno reżysera, jak i aktora w filmie, wprowadza unikalny styl i wyjątkowe spojrzenie na przygodę Asterixa i Obelixa. Jego talent i zaangażowanie przyczyniły się do stworzenia filmu, który zachwyca nie tylko fanów serii, ale również nowych widzów. Canet doskonale odnalazł się w roli Asterixa, a jego twórcza współpraca przy scenariuszu gwarantuje niezapomniane doznania filmowe.

Podróże w czasie i przestrzeni: Odległe Chiny w Galii!

Cały film Asteriks i Obeliks: Imperium smoka online przenosi widzów w odległe i tajemnicze cesarskie Chiny, które spotykają się z kultowymi postaciami Galijskiej wioski. Ta nietypowa podróż w czasie i przestrzeni daje nam nie tylko wspaniałe wrażenia wizualne, ale także wyjątkową okazję do odkrycia fascynujących aspektów kultury chińskiej.


Oglądaj Asteriks i Obeliks: Imperium smoka cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Astérix & Obélix : L'Empire du Milieu
IMDb Rating 4.8 2,790 głosów
TMDb Rating 4.814 317 głosów

Director

Cast

Marion Cotillard isCléopâtre
Cléopâtre
Jonathan Cohen isGraindemaïs
Graindemaïs
Ramzy Bedia isEpidemaïs
Epidemaïs
Julie Chen isPrincesse Fu Yi
Princesse Fu Yi
Linh-Dan Pham isL'Impératrice
L'Impératrice