Miłość od pierwszego pocałunku (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Miłość od pierwszego pocałunku po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Miłość od pierwszego pocałunku

Miłość od pierwszego pocałunku

Mar. 03, 2023Spain96 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)„Miłość od pierwszego pocałunku” opowiada historię Javiera (Álvaro Cervantes), który, pierwszy raz całując się z dziewczyną w wieku 16 lat, odkrył, że posiada dar jasnowidzenia – a przynajmniej w kwestii miłości. Wystarczy jeden pocałunek, by poznał całą przyszłość związku, zanim ona nadejdzie. Z tego powodu jako dorosły nigdy nie był w stanie stworzyć trwałych relacji z kobietami, ponieważ zawsze zrywał je, nim związek zaczął się psuć. Wszystko się komplikuje, gdy pewnego wieczoru całuje Lucię (Silvia Alonso) i dostrzega siebie w szczęśliwym małżeństwie z dziećmi. Sęk w tym, że Lucia jest dziewczyną jego najlepszego kumpla (Gorka Otxoa).


Oglądaj Miłość od pierwszego pocałunku cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Eres tú
IMDb Rating 5.7 1,992 głosów
TMDb Rating 6.297 133 głosów