Naznaczony: Czerwone drzwi (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Naznaczony: Czerwone drzwi po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
Naznaczony: Czerwone drzwi

Naznaczony: Czerwone drzwi

Jun. 16, 2023USA107 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)Naznaczony: Czerwone drzwi cały film online nadchodzi!

Zbliża się nowy rozdział koszmaru w postaci Naznaczony: Czerwone drzwi cały film – amerykańskiego horroru o nadprzyrodzonych zjawiskach. Tym razem to Patrick Wilson, znany z poprzednich filmów serii, debiutuje jako reżyser, a scenariusz powstał na podstawie historii autorstwa Scotta Teemsa i Leigh Whannell. Film jest bezpośrednią kontynuacją „Naznaczony” (2010) i „Naznaczony Rozdział 2” (2013), a także piątą odsłoną serii „Naznaczony”. W obsadzie ponownie zobaczymy takich aktorów jak Ty Simpkins, Patrick Wilson, Rose Byrne, Andrew Astor i Lin Shaye, którzy powrócili do swoich znanych postaci. Dołączają do nich Hiam Abbasi Sinclair Daniel, Peter Dager i Jarquez McClendon.

Powrót demonów i nowy rozdział koszmaru!

Po sukcesie filmu „Naznaczony: Ostatni klucz” (2018), Blumhouse Productions postanowiło kontynuować serię, w tym także rozważając crossover z serią „Sinister”. W październiku 2020 roku ogłoszono, że Patrick Wilson nie tylko wystąpi w filmie, ale także zadebiutuje jako reżyser, a scenariusz powstanie na podstawie opowiadania autorstwa Leigh Whannella.

Fabuła, obsada i premiera

Naznaczony: Czerwone drzwi cały film przenosi nas dziesięć lat po wydarzeniach z drugiego filmu. Josh Lambert udaje się na wschód, aby podrzucić swojego syna Daltona na idylliczny uniwersytet. Niestety, marzenie o college’u zamienia się w koszmar, gdy demony z przeszłości powracają, aby prześladować oboje. Aby zakończyć nawiedzenie i uśpić demony raz na zawsze, Josh i Dalton muszą ponownie zmierzyć się z koszmarem.

Naznaczony: Czerwone drzwi cały film online ma swoją premierę w Polsce i Stanach Zjednoczonych 7 lipca 2023 roku, dzięki dystrybucji Sony Pictures Releasing.

Naznaczony: Czerwone drzwi online cda – kulisy produkcji

Po premierze „Insidious: The Last Key”, producent Jason Blum był zainteresowany dalszym rozwojem serii, a nawet crossoverem z „Sinister”. W październiku 2020 roku ogłoszono bezpośrednią kontynuację poprzednich filmów, której reżyserią zajął się Patrick Wilson w swoim debiucie reżyserskim. Scenariusz został napisany przez Scotta Teemsa na podstawie historii Leigh Whannella.

Główne zdjęcia rozpoczęły się w sierpniu 2022 roku, a film był kręcony w hrabstwie Morris w stanie New Jersey. Wilson potwierdził również powrót Rose Byrne, a później dołączyli do obsady Peter Dager, Jarquez McClendon, Sinclair Daniel i Hiam Abbass. W kwietniu 2023 roku potwierdzono także powrót Lin Shaye jako Elise Rainier. Po intensywnej pracy, zdjęcia do „Naznaczony: Czerwone drzwi” dobiegły końca w sierpniu 2022 roku.

Czekajcie na nadprzyrodzoną dawkę strachu!

Przygotujcie się na kolejne spotkanie z nadprzyrodzonymi siłami i demonami! Naznaczony: Czerwone drzwi cały film cda obiecuje dostarczyć wam maksymalnej dawki strachu i dreszczyku emocji. Czy Josh i Dalton zdołają przezwyciężyć przerażające zjawiska i ostatecznie uśpić demony? Sprawdźcie sami, jak ta koszmarna opowieść rozwinie się na ekranie kin 7 lipca 2023 roku!


Oglądaj Naznaczony: Czerwone drzwi cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Insidious: The Red Door

Director

Cast

Ty Simpkins isDalton Lambert
Dalton Lambert
Patrick Wilson isJosh Lambert
Josh Lambert
Rose Byrne isRenai Lambert
Renai Lambert
Andrew Astor isFoster Lambert
Foster Lambert
Juliana Davies isKali Lambert
Kali Lambert