John Wick 4 (2023) • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film John Wick 4 po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
John Wick 4

John Wick 4

Mar. 22, 2023Germany170 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (31)John Wick 4 cały film – Akcja, zemsta i Keanu Reeves w pełnym blasku!

John Wick 4 cały film akcji z Ameryki, wyreżyserowany przez tego Chada Stahelskiego, a scenariusz napisany przez Shaya Hattena i Michaela Fincha. Kurde, to jest kolejna część przygód Johna Wicka po Parabellum z 2019 roku, no i trzeba przyznać, że to już czwarta odsłona serii! W tym filmie mamy mistrza Keanu Reevesa jako naszego głównego bohatera, oczywiście Johna Wicka. Ale to nie wszystko, bo dołączają do niego tacy kozacy jak Donnie Yen, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Lance Reddick, Rina Sawayama, Scott Adkins, Clancy Brown i Ian McShane. No, to jest obsada na miarę!

Najbardziej oczekiwany thriller akcji roku: John Wick: Chapter 4 CDA

Akcja tego filmu toczy się wokół Johna Wicka, który postanawia zemścić się na tym Wysokim Stole i na tych, którzy go na pewną śmierć zostawili. No, takie plany ma nasz bohater!

Produkcja filmu

Okej, teraz troszeczkę o produkcji. Prace nad tym czwartym filmem Johna Wicka, no! Lionsgate ogłosiło to oficjalnie w maju 2019 roku, jeszcze przed premierą poprzedniej części. Ale uwaga, uwaga! Ten film nie został napisany przez twórcę całej serii, Dereka Kolstada. No, tu się porobiło! Zamiast niego do scenariusza w maju 2020 roku dołączył Hatten, a potem w marcu 2021 roku Finch. Ekipa miała naprawdę sporo roboty, bo zdjęcia trwały od czerwca do października 2021 roku, no i kręcono w różnych miejscach, takich jak Francja, Niemcy, Nowy Jork i Japonia. No, międzynarodowa ekipa!

Światowa premiera: John Wick 4 online – Must-see dla miłośników mocnych wrażeń!

Pierwotnie film miał zadebiutować 21 maja 2021 roku, ale niestety, cholera jasna, pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany. No, ale spoko, film miał swoją światową premierę 6 marca 2023 roku w Odeon Luxe Leicester Square w Londynie, a w Stanach Zjednoczonych trafił na ekrany 24 marca. I wiecie co? Zebrał całkiem sporo pozytywnych recenzji od krytyków i zarobił ponad 419 milionów dolarów na całym świecie! To teraz jest najbardziej kasowy film z serii i jednocześnie siódmy najbardziej kasowy film w roku 2023! No, to jest sukces!

Przejdź granice świata przestępczego: John Wick 4 cały film odkrywa mroczne tajemnice Wysokiego Stołu!

Dobra, dobrze, nie ma sprawy! Więc John Wick w Nowym Jorku szykuje się do zemsty na tym Wysokim Stole, ale oczywiście trzyma się schowany pod ziemią z Królem Bowery. No, to jest takie przygotowanie, żeby zaskoczyć tych pajaców!

Ale wiecie co? Wick postanawia polecieć do Maroka, no! I tam kurde zgarnia Starszego, tego, co siedzi nad tym stołem. A na to kurde markiz Vincent de Gramont, jeden z członków tego Wysokiego Stołu, kurde woła Winstona, szefa hotelu Continental w Nowym Jorku, no i jego konsjerża Charona.

No i ten markiz tłumaczy, że Wysoki Stół dał mu wszystkie możliwe środki, żeby zabić tego Johna Wicka. I oczywiście karci tego Winstona za to, że nie posprzątał Johna jak należy. Kurde, to nie jest na żarty! No i w ramach kary ten markiz pozbawia Winstona jego obowiązków, ogłasza go ekskomunikowanym i niszczy cały ten Continental! I jeszcze kurde wykonuje egzekucję na Charonie, takiemu biedakowi!

Ale to jeszcze nie wszystko! Markiz kurde werbuje Caine’a, emerytowanego i niewidomego zabójcę z tego Wysokiego Stołu, żeby zabił jego starego przyjaciela, czyli Johna Wicka. I oczywiście grozi, że jak Caine nie zrobi tego, to zamorduje jego córkę! No, kurde dramat!

No to teraz jestem ciekaw, co jeszcze Wick wymyśli, żeby się zemścić na tym Wysokim Stole. Jak tak dalej pójdzie, to będą płonąć gumy, będzie akcja na pełnej! No i oczywiście Keanu Reeves na pewno dostarczy nam świetnej rozrywki, bo to przecież jest mistrz!


Oglądaj John Wick 4 cały film vider dzięki najlepszym platformom VOD

Wyszukiwarka filmów online to świetne miejsce dla miłośników kina niezależnego i artystycznego. Nasza baza zawiera wiele filmów z CDA, Zalukaj i Vider, które są nagradzane na festiwalach filmowych i cieszą się uznaniem krytyków. Nie musisz już szukać filmów w trudno dostępnych kinach czy na festiwalach - u nas znajdziesz je w jednym miejscu.

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu John Wick: Chapter 4
IMDb Rating 8.2 143,144 głosów
TMDb Rating 7.918 1,358 głosów

Director

Cast

Keanu Reeves isJohn Wick
John Wick
Bill Skarsgård isMarquis de Gramont
Marquis de Gramont
Clancy Brown isThe Harbinger
The Harbinger